Ať žijí Strašidla!

Pondělí 22/07/2024 v 18:00 - 19:30

Zámek Blatná

Děti: 290 Kč / Dospělí. 390 Kč

Visit the page of this event

Nádvoří zámku Blatná bude plné chrabrých dětí, tvrdohlavých dospělých a přátelských duchů. Hrad Brtník se v rodinném muzikálu "Ať žijí strašidla!" hemží nadpřirozenem, tak ho pojďte spolu prozkoumat!

Parta dětí z blízké obce chce mít svoji vlastní klubovnu. Pro svůj záměr si vybere zdejší opuštěný hrad Brtník, který je však spíše zříceninou, na které straší rytíř Vilém z Brtníku a jeho dcera Leontýnka.


O využití hradu má rozhodnout DrPrHrBr (Družstvo Pro Hrad Brtník). Druhou variantou využití je pěstírna žampionů, kterou prosazuje především radní a vedoucí místní samoobsluhy v jedné osobě Jouza se svou švagrovou.

Nejdříve se místní radní nemohou dohodnout, avšak děti je nakonec přesvědčí, že dokáží hrad opravit. Pomáhá jim rytíř Vilém Brtník z Brtníku svými kouzly a další nadpřirozené bytosti (trpaslíci). Jeho dcera Leontýnka je v závěru příběhu vysvobozena a stane se opět smrtelným člověkem.

*Podle filmu Ať žijí Duchové! 

 

 

Režie: Iva Džavan, David Kastl 
Scénář: Oldřich Lipský,Zdeněk Svěrák 
Dramaturgie: Marcel Dušek 
Choreografie: Jakub Kirchner 
Kostýmy: Veronika Staňková,Jarka Broukalová 
Hudba a zpěv: Aaron Jelínek 
Hrají: Irena Lee, Julie Landová, Julia Morkov, Šimon Šafránek, Iva Džavan, Patrik Šebek, David Kastl, Michael Džavan,
Veronika Staňková, Aaron Jelínek, Jan Fuchs, Matěj Hos, Zini Lee, Mlada Farská, Sofia Valášková, Helena Čermáková, Lucie Ottová 

 
Zpět k akcím